ЩО ТАКЕ OH MY BABY BOOK?

Якщо чесно, ми дивимося на OH MY BABY BOOK і не віримо, що така краса взагалі може існувати. Хоча ні. Якщо подумати, це не дивно. Адже коли робиш все з нескінченною любов'ю до кожної деталі, то по-іншому не трапляється.

Ми провели не одну годину в пошуках «тих самих» відтінків рожевого і блакитного. Протестували приблизно тисячу видів паперу, щоб знайти досить приємну і щільну. Продумали наповнення кожної з 124 сторінок.

 

І в результаті вийшов не просто блокнот, а справжня книга життя твого малюка. У ній ти зможеш зберегти всі найважливіші спогади з перших днів вагітності і до 5 років: знімки УЗД і фотографії першого іменинного торта, ваші з татом листи дитині, його крихітні відбитки ручки і ніжки, твої маленькі любовні листи на одну фразу і список перших перемог малюка. Це ціла епоха твого життя і життя дитини, коли важливо нічого не упустити і насолодитися кожною миттю. З OH MY BABY BOOK все вийде. Тільки уяви, як круто буде подарувати заповнений альбом своїй дитині на 18-річчя!

Загалом, зустрічай першу історію твого малюка, створену мамами Лерою Бородіною і Людмилою Мазур для мам. Розповідаємо все, що ти хотіла знати про OH MY BABY BOOK:

- 124 сторінки;

- два варіанти обкладинок: ніжно-рожева і ніжно-блакитна;

- 17 карток для фотосесій з малюком;

- 53 місця під фотографії;

- Вартість - 1 450 грн;

- купити можна вже сьогодні в Oh My Look! на Казимира Малевича 86П або на сайті. Доставляємо в будь-яку точку світу!

Цей сайт використовує файли cookies для більш комфортної роботи користувача. Якщо тобі потрібна додаткова інформація про використання cookies, будь ласка, відвідай сторінку «Політика конфіденційності».