ПРО АВТОРІВ

Oh My Baby Book - це справжня повість, яку пише мама про дитину.

І придумати такий формат могли тільки дівчатка, які самі знають, що таке материнство. Ідея створення книги про малюка досить давно виникла у її творців - Лери Бородіної, засновника сервісу оренди суконь Oh My Look! і співзасновника Б'юті-бару G. Bar, і Люди Мазур, засновника дитячого магазину KIOSK для МАМ. Але, як це буває з кожною правильною ідеєю, реалізація її трапилася не відразу, а чекала свого правильного моменту.

Дівчатка хотіли створити книгу, яка зберігала б в собі більше, ніж просто фотографії. У цьому головна відмінність Oh My Baby Book від звичайного фотоальбому — це повноцінна історія від перших днів вагітності мами і до п'ятирічного віку малюка. Історія, яку дитина прочитає і оцінить сама, вже будучи дорослою.

У кожну сторінку і кожен розділ цієї книги вкладені любов і натхнення всіх, хто працював над нею. Від головних творців Лери Бородіної і Люди Мазур до дизайнерів, редакторів і фахівців з поліграфії. Oh My Baby Book стане справжнім сімейним скарбом, безцінною спадщиною, яка збереже написані від руки емоції і переживання мами. І з часом в них можна буде занурюватися знову і знову.

альбом новорожденного Оh My Baby Book

СПІВПРАЦЯ

Видавництво Меджик Пейджис є видавцем, виробником, а також розповсюджувачем книги Oh My Baby Book.

Ми завжди відкриті до співпраці і будемо раді відповісти на Ваші запитання.

ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ - РОЗДРІБ

для приватних клієнтів

sales@ohmybabybook.com
+38 066 770 66 77

ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ - ОПТ

для магазинів та інтернет-магазинів

sales@ohmybabybook.com
+38 066 770 66 77

СПІЛКУВАННЯ З ПРЕСОЮ

для ТБ, друкованих та інтернет-видань

sales@ohmybabybook.com
+38 066 770 66 77

альбом новонародженого ОH My Baby Book

ІНШІ НАШІ ПРОЕКТИ

альбом новонародженого ОH My Baby Book

Цей сайт використовує файли cookies для більш комфортної роботи користувача. Якщо тобі потрібна додаткова інформація про використання cookies, будь ласка, відвідай сторінку «Політика конфіденційності».