ЯК ЗРОБИТИ ВІДБИТОК РУЧКИ І НІЖКИ?

Привіт! У книзі Oh My Baby Book ти знайдеш спеціальні сторінки для відбитка ручки і ніжки.

Ми знаємо, що можливо ти ніколи ще не робила такого і тому тут ти знайдеш кілька порад, як зробити відбиток ручки і ніжки красиво і акуратно.

Відбиток ніжки і ручки новонародженого - це дуже зворушливі спогади. Повір, ніжки і ручки дуже швидко ростуть і головне не упустити цей момент, і залишити відбиток в книзі.

 Почнемо ми з найпростішого способу для відбитка - обвести ручку або ніжку ручкою або олівцем.  Тут все гранично просто і успіх гарантований!

 Вийде мило, красиво і швидко!

 Але, ми ж не шукаємо легких шляхів. Отже, якщо ти зважилася все таки зробити справжній відбиток, то нижче ми пропонуємо деякі інструкції та поради. Для початку потрібно підготуватися! Що тобі буде потрібно:

 Основа:

 Аркуш паперу, бажано щільний або матовий щільний картон високої якості, але не сильно щільний. Можна використовувати дизайнерський папір, який можна купити в будь-якому магазині для скрапбукінгу.

 Папір потрібен тільки в разі, якщо ти хочеш зробити відбиток на окремому аркуші, потім його вирізати і вклеїти в книгу. Цей крок можна пропустити і робити відбиток прямо в книзі на спеціально відведені сторінки для відбитка ручки і ніжки.

 Порада: якщо ти хочеш зробити відбиток прямо на сторінці в книзі, то бажано потренуватися, хоча б 1 раз. Якщо раптом ти промахнулася або щось пішло не так, не сумуй. Зроби відбиток на окремому аркуші паперу, виріж його вклей поверх невдалого відбитка! :)

 Фарба або чорнило:

 Варіант 1 - чорнило. Штемпельна подушка з одноколірним чорнилом, яку також можна купити в магазині товарів для скрапбукінгу. Чорнило повинні бути не токсичними і не містити кислот в своєму складі - це важливо! Обов'язково уточни цей момент у продавця. Чорнило дозволяють створювати більш чіткі і стійкі відбитки.

 Варіант 2 - пальчикові фарби. Можна купити в будь-якому дитячому магазині. Вони абсолютно безпечні для дітей.

 Серветки: вологі дитячі серветки і бавовняний рушник.

 Ну, що давай почнемо!

  •  Відбиток, звичайно можна зробити і самій, але краще якщо у тебе буде помічник.

 

  •  Подумай про час - найкращий час, це коли дитина в гарному настрої і не хоче їсти.

 

  •  Помий ретельно ручку / ніжку звичайним дитячим милом, яке завжди використовуєш для купання, а потім витри сухим рушником, щоб вона була бездоганно сухою.

 

  •  Відкрий книгу на потрібній сторінці або підготуй окремий аркуш паперу/картону.

 

  •  Передай дитину татові або іншому помічнику (положення: спиною до тата, одна рука під ручки, інша рука під попку притримує ніжку).

 

  •  Намаж ступню або долоньку фарбами або чорнилом (рівномірно).

 

  •  Робимо відбиток: для ніжки починай з п'яти і плавно переходь до пальчиків, а долоньку повністю поклади відразу на лист.

 

  •  Витираємо ручку і ніжку вологими серветками або йдіть відразу в ванну і вимийте все під краном.

 

  •  Все - відбиток готовий! Тепер треба йому дати висохнути!

%d0%be%d1%82%d0%bf%d0%b5%d1%87%d0%b0%d1%82%d0%be%d0%ba-%d0%bd%d0%be%d0%b6%d0%ba%d0%b8-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%ba%d0%bd%d0%b8%d0%b3%d0%b8-1       %d0%be%d1%82%d0%bf%d0%b5%d1%87%d0%b0%d1%82%d0%be%d0%ba-%d0%bd%d0%be%d0%b6%d0%ba%d0%b8-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%ba%d0%bd%d0%b8%d0%b3%d0%b8      %d0%be%d1%82%d0%bf%d0%b5%d1%87%d0%b0%d1%82%d0%be%d0%ba-%d0%bd%d0%be%d0%b6%d0%ba%d0%b8-%d0%b4%d0%bb%d1%8f-%d0%ba%d0%bd%d0%b8%d0%b3%d0%b8-2

 

 

Порада щодо вибору кольору: ми рекомендуємо чорний, сірий, рожевий або блакитний.

 У тебе все вийде, адже це просто!

 Поділися з нами своїм результатом, розміщуй фотографії в Instagram і став хештег #ohmybabybook

Цей сайт використовує файли cookies для більш комфортної роботи користувача. Якщо тобі потрібна додаткова інформація про використання cookies, будь ласка, відвідай сторінку «Політика конфіденційності».