ЯКУ РУЧКУ ВИБРАТИ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ OH MY BABY BOOK?

Кожна мама з трепетом і любов'ю ставиться до заповнення книги Oh My Baby Book. Ми хочемо дати кілька порад про те, яку ручку краще вибрати.

В кінці книги ти знайдеш спеціальний лист для тестування ручки. Такий лист дозволить тобі правильно підібрати ручку, яка буде максимально зручною, а чорнила підійдуть за кольором.

Для заповнення книги підійдуть два типи ручок: кулькові і гелеві.

Ми рекомендуємо купити відразу дві однакових ручки, якщо одна загубиться або перестане писати - у тебе завжди буде запасна.

Колір чорнила: ми рекомендуємо вибирати чорний колір чорнила. Чорні чорнила будуть виглядати більш контрастно і привабливо.

Порада: просто пиши, адже кожен твій запис - це цінні спогади на все життя!

Розміщуй фотографії заповненої книги в Instagram і став хештег #ohmybabybook

Ставай автором нашого блогу і поділися своїми ідеями та порадами щодо заповнення Oh My Baby Book. Напиши статтю, доповни її якісними фотографіями і відправляй на адресу blogpost@ohmybabybook.com .  Кращі статті будуть опубліковані в нашому блозі.

Цей сайт використовує файли cookies для більш комфортної роботи користувача. Якщо тобі потрібна додаткова інформація про використання cookies, будь ласка, відвідай сторінку «Політика конфіденційності».