СПОСОБИ ОПЛАТИ

 

Ми пропонуємо наступні форми оплати замовлення

1. Оплата карткою Visa / Mastercard в режимі онлайн через систему електронних платежів Приват24. При цьому списання з Вашої картки буде здійснено в гривні за курсом платіжної системи на дату проведення платежу.

2. Післяплатою при отриманні замовлення на складі кур'єрської служби Нова Пошта. Послуга післяплати оплачується Покупцем, згідно діючих тарифів Нова Пошта.

3. Готівковий розрахунок в пункті самовивозу.

* Вартість Oh My Baby Book вказана без вартості доставки..

 

СПОСОБИ ДОСТАВКИ ПО УКРАЇНІ

 

1. Самовивіз

Ви можете забрати ваш Oh My Baby Book самостійно в пунктах самовивозу:

Oh My Look!
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-П

КIOSK для МАМ
м. Київ, вул. Велика Васильківська 129

2. Доставка кур'єрською службою Нова Пошта

Щоб забезпечити своєчасну доставку в усі міста України ми користуємося послугами компанії Нова Пошта. Ми робимо все можливе, щоб відправити Ваше замовлення якомога раніше, але остаточні терміни доставки залежать від кур'єрської служби. Доставка по Україні оплачується Покупцем згідно діючих тарифів компанії Нова Пошта.

 

МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА

 

Доставка по світу здійснюється Укрпоштою і доставка оплачується при оплаті Замовлення. Термін доставки залежить від країни доставки.
Вартість доставки в інші країни розраховується індивідуально при оформленні замовлення.
Якщо ви хочете, щоб ми відправили Oh My Baby Book в будь-яку іншу країну перш, ніж розмістити замовлення напишіть нашому менеджеру на пошту: sales@ohmybabybook.com.

Покупець несе відповідальність за достовірність персональних даних, внесених при оформленні замовлення.

 

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

 

Ви можете відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його отримання, в момент передачі товару кур'єром, а також після отримання - протягом 14 календарних днів*.
Повернення товару можливе тільки у випадку, якщо товар належної якості, тобто збережені його товарний вигляд (упаковка) і споживчі властивості.
Повернення грошей здійснюється обумовленим заздалегідь зручним для покупця і продавця способом.

*У разі повернення товару Покупець зобов'язаний оплатити доставку товару.

Цей сайт використовує файли cookies для більш комфортної роботи користувача. Якщо тобі потрібна додаткова інформація про використання cookies, будь ласка, відвідай сторінку «Політика конфіденційності».